Kuruluşumuz

08.09.2016 yılında kurulan şirketimiz bilgisayar programlama faaliyetleri, sistem, veri tabanı, web sayfası ve otomasyon yazılımları alanlarında faaliyet göstermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Kamu ve özel kuruluşlar için iş takip yazılımları,

Hizmet Felsefemiz

Hilal yazılım, müşterilerine hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmak için ISO 9001, ISG, ISO 14001 ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standartları güvencesiyle faaliyet göstermektedir. Üstlendiğimiz işleri ilk aşamadan son aşamaya kadar, mevzuat bilgisi ve deneyimiyle en az hata payıyla, en kısa sürede, en düşük maliyetle hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır. İSG takip yazılım işlemleri yanında yatırım ve proje danışmanlığı, yatırım teşvik işlemleri, destekleyici ve tamamlayıcı yazılım hizmetleri de sunmaktadır
Bu hizmet için en uygun teknolojik alt yapıyı, doğru müşteri iletişimini ve güvenilir insan kaynaklarını yöneterek en iyi hizmeti sunar. Müşteri bilgilerinin gizliliğine önem verir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi oluşturup işleterek güvence altına almıştır.
Kuruluşumuz, müşteri odaklı ve sürekli iyileştirmeye açık bir Kalite Yönetim Sistemi ile birlikte Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi de oluşturmuş ve uygulamaya almıştır.